НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
logo
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
Досліджуй

У цьому розділі ми зібрали круті та ефективні антикорупційні інструменти, які можуть знадобитися всім активним громадянам. У декілька кліків ви можете відстежувати фінанси політичних партій і декларації працівників публічної служби та високопосадовців. Також пропонуємо потренуватися й перевірити свої знання та навички з антикорупції. І, звісно, ви дізнаєтеся все про наш проєкт для громадських активістів «Школа доброчесності».А можливо, станете його учасником!

Ресурси, розміщені в цьому розділі, допоможуть вам глибше зануритися в тему антикорупції, ознайомитися з кращими міжнародними практиками дослідження та протидії корупції.

U4

Це ресурсний центр протидії корупції, що вивчає причини, шляхи й наслідки поширення корупції в суспільстві. Крім цього, на основі досліджень, отриманих знань, доказів, практичного досвіду й завдяки стратегічному партнерству організація підсилює глобальні зусилля для боротьби з корупцією.

Переглянути

Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції в Україні (ACREC)

Науково-дослідницький центр, який здійснює освітню, наукову, просвітницьку діяльність для вивчення корупції та боротьби з нею. Для цього ACREC об’єднує вітчизняних та іноземних науково-педагогічних і наукових працівників, докторантів, аспірантів, студентів та практиків профільної сфери.

Переглянути

Контакти
Офіс доброчесності

+38 (044) 200-06-94
м. Київ, бульвар Миколи Міхновського, 28
Підписатися на розсилку