НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
logo
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
Змінюй середовище

Ми віримо в освіту та впевнені, що доброчесність має бути її невід’ємною складовою, яка є обов’язковою умовою успішного суспільства. А для того, щоб доброчесність стала новою нормою в Україні, необхідно стратегічно та послідовно просувати її — як на побутовому рівні, так і у сфері освіти.

Тож у цьому розділі ви зможете знайти корисну інформацію про доброчесність, щоб прокачати себе. Дізнаєтеся, як ефективно й за сучасними методиками навчати доброчесності школярів та студентів, а також отримаєте інструменти, що допоможуть крок за кроком сформувати доброчесне й прозоре середовище у вашому навчальному закладі.

Кажуть, найкращий спосіб вивчити іноземну мову — пожити певний час в оточенні носіїв. Точно так само з доброчесністю: її ефективно виховувати лише в доброчесному середовищі.
Сьогодні, на жаль, заклади освіти не вільні від таких негативних явищ, як формалізм, застарілі методики управління, корупція.
У цьому підрозділі знайдете практичні поради й інструменти, які допоможуть забезпечити прозорість вашому закладу освіти та зробити навчальний процес у ньому ще більш ефективним.
Проєкт “Що купує твоя школа?”

Онлайн-інструмент, що дозволяє дізнатися більше про закупівлі в закладах освіти. Це зокрема можливість для батьків контролювати, чи отримують діти все необхідне в школі.

Дивитися

Проєкт “Путівник школою”

Збірник відповідей на актуальні питання щодо навчання школярів: від доступу до освіти та безпеки середовища до залученості батьків і теми коштів. Буде корисним зокрема для батьків.

Читати

Посібник “Взаємодія в школі”

В основі матеріалів — реальний досвід закладів освіти. Вони допоможуть побудувати партнерські стосунки між педагогами, батьками й учнями та сформувати доброчесну шкільну спільноту.

Ознайомитися

Контакти
Офіс доброчесності

+38 (044) 200-06-94
м. Київ, бульвар Миколи Міхновського, 28
Підписатися на розсилку