НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
logo
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
Прокачай себе

Ми віримо в освіту та впевнені, що доброчесність має бути її невід’ємною складовою, яка є обов’язковою умовою успішного суспільства. А для того, щоб доброчесність стала новою нормою в Україні, необхідно стратегічно та послідовно просувати її — як на побутовому рівні, так і у сфері освіти.

Тож у цьому розділі ви зможете знайти корисну інформацію про доброчесність, щоб прокачати себе. Дізнаєтеся, як ефективно й за сучасними методиками навчати доброчесності школярів та студентів, а також отримаєте інструменти, що допоможуть крок за кроком сформувати доброчесне й прозоре середовище у вашому навчальному закладі.

Сьогодні, коли ми маємо доступ до величезних масивів інформації, можливості самовдосконалення є безкінечними. Поготів постійний розвиток — це вже вимога часу: рухатися вперед, пробувати нове, ставати кращими.
У цьому підрозділі розміщені авторські курси для вчителів і викладачів від Офісу доброчесності НАЗК, а також розробки партнерів. Ознайомившись із матеріалами і виконавши інтерактивні завдання, ви дізнаєтеся більше про доброчесність та антикорупцію, свої права та можливості.
Реєструйтеся на курси, аби “прокачати себе” як на рівні особистого розвитку, так і в професійному плані.

Онлайн-гра «(Не)підкупність»Гра дозволяє обрати собі героя та в онлайн-форматі пройти з ним через різні життєві ситуації, захищаючи власні права, дотримуючись обов’язків та іноді ставлячи на місце недоброчесників.

Грати

Курс для вчителів “Прозора школа: як створити доброчесне середовище”Перша сходинка в системі тематичних курсів для педагогів. Дізнайтеся, що таке корупція й доброчесність, а також ознайомтеся з інструментами для забезпечення доброчесності в школі.

Зареєструватися

Серіал “Путівник доброчесного вчителя”Кожен епізод — аналіз дискусійних випадків зі шкільного життя. Мультгерої допоможуть розібратися в усіх нюансах і дізнатися, як чинити в різних ситуаціях.

Дивитися

Курс для викладачів “6 кроків до доброчесності: від теорії до практики”Під час навчання ви дізнаєтеся про доброчесність, корупцію та її види, корупційні ризики в закладах вищої освіти, власні права як викладачів.

Зареєструватися

Контакти
Офіс доброчесності

+38 (044) 200-06-94
м. Київ, бульвар Миколи Міхновського, 28
Підписатися на розсилку