НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
logo
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
Проєкти
Офіс доброчесності
Просвіта. Взаємодія

Проєкти

Проєкт “Прозора школа” – це просвітницький проєкт Офісу розбудови доброчесності, спрямований на створення доброчесного та прозорого середовища в школах України через взаємодію усіх учасників навчального процесу (учні, вчителі, адміністрація, батьки), запровадження наскрізної освіти про доброчесність (антикорупційної освіти), а  також -  забезпечення належних умов для отримання знань, що сприятимуть формуванню доброчесної молоді.
Проєкти
Це просвітницький проєкт Офісу розбудови доброчесності. Завдяки цій ініціативі ви дізнаєтеся, що таке корупція, якою вона буває, як побудовані міжнародна та українська системи запобігання та протидії корупції та як працюють найкращі практики боротьби з корупцією. Проєкт покликаний сприяти формуванню нульової толерантності до корупції. Серед цілей Офісу розбудови доброчесності є донесення інформації про інструменти НАЗК та їхню важливість для громадян. Завдяки проєкту Офіс популяризуватиме дотримання доброчесності в повсякденному житті та сприятиме її поширенню.
Проєкти
Це проєкт Офісу розбудови доброчесності створений для навчання та інформування декларантів і для тих, хто хоче дізнатися про е-декларування та його переваги. Завдяки цьому проєкту декларанти дізнаються, як правильно заповнювати е-декларації й отримають відповіді на запитання — що, де, коли і як? Читайте матеріали цього проєкту,  щоб навчитися заповнювати е-декларації без помилок. Крім цього, тут ви зможете дізнатися про можливості громадського контролю стосовно статків та майна чиновників. Цей проєкт розкриває, чому система електронного декларування є одним із ключових інструментів розбудови доброчесної публічної служби.
Проєкти
Цей проєкт створений для навчання та інформування представників політпартій про особливості звітування, а також для тих, хто хоче дізнатися про важливість системи прозорої звітності партій та її переваги. Ціль Офісу — зробити вимоги й процедури щодо звітування зрозумілими для представників політпартій. Офіс також працюватиме з представниками громадськості для кращого аналізу ними даних звітності політпартій. Це підвищить прозорість діяльності політпартій та покращить умови для  контролю за їхньою діяльністю.
Проєкти
Цей проєкт присвячений темі “конфлікту інтересів” - одному з ключових інструментів у сфері запобігання корупції.  Тут ви зможете дізнатися, що таке конфлікт інтересів, на кого розповсюджується регулювання в цій сфері, як запобігти його виникненню або врегулювати, а також якими є наслідки за порушення вимог законодавства. Також ви дізнаєтеся про міжнародні практики впровадження інструменту конфлікту інтересів, як це працює в інших країнах та іншу цікаву інформацію. Проєкт розрахований як на представників публічної служби, так і на людей, які прагнуть розширити свої знання з цієї теми.
Проєкти
Школа доброчесності НАЗК – це новий формат взаємодії громадянського суспільства та НАЗК. Школа доброчесності НАЗК стала продовженням успішної ініціативи “Антикорупційна школа", що в різні роки реалізовувалася Програмою розвитку ООН в Україні, проєктами USAID_ВзаємоДія, USAID_Долучайся! і Міжнародним фондом “Відродження”. Перша Школа доброчесності НАЗК стартувала у вересні 2020 року.
Проєкти
Офіс розбудови доброчесності запускає програму довгострокових та короткострокових стажувань, яка розпочнеться у 2021 році. Під час таких стажувань молодь матиме можливість отримати реальні навички та знання, які застосовуватимуть у структурних підрозділах Національного Агентства. Стажування також дасть можливість стати частиною спільноти НАЗК та дізнатися більше про роботу органу зсередини.
Проєкти