НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
logo
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
Шукай

У цьому розділі ми зібрали круті та ефективні антикорупційні інструменти, які можуть знадобитися всім активним громадянам. У декілька кліків ви можете відстежувати фінанси політичних партій і декларації працівників публічної служби та високопосадовців. Також пропонуємо потренуватися й перевірити свої знання та навички з антикорупції. І, звісно, ви дізнаєтеся все про наш проєкт для громадських активістів «Школа доброчесності».А можливо, станете його учасником!

У цьому розділі зібрані корисні антикорупційні інструменти, які стануть у пригоді активними громадянам. Ви зможете всього в декілька кліків відстежувати фінанси політичних партій і декларації працівників публічної служби та високопосадовців.

Золото партій

онлайн-інструмент від ЧЕСНО для зручного аналізу коштів партій. Він дозволяє отримати інформацію про всі внески на користь партій, платежі, задекларовані активи. Також користувачі можуть завантажувати відцифровані дані НАЗК.

Переглянути

Opendatabot

Ресурс для моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру, що може бути корисним, наприклад, для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Переглянути

Youcontrol

Інструмент для зручного моніторингу офіційних відомостей контрагентів за інформацією з відкритих даних, рішень у галузі корпоративної економічної та інформаційної безпеки. Дозволяє також аналізувати декларації й державні закупівлі.

Переглянути

WikiInvestigation

Платформа для спільних розслідувань корупції професійними розслідувачами та громадськими активістами. Дозволяє створювати розслідування, завантажувати дані та доповнювати їх. Тут публікують тільки ті випадки корупції, що підтверджені конкретними фактами: відео, фото, документацією тощо.

Переглянути

Ring

Пошукова система, що об’єднує близько 20 державних реєстрів і відкритих баз даних, серед яких Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, бази звітів акціонерних товариств СМІДА і ліцензій ДАБІ, фінансові звіти партій та кандидатів, bihus.декларації та інші.

Переглянути

Bihus.Info

Ресурс, над яким спільно працюють журналісти, юристи, IT-спеціалісти та активісти, що завдають змін. Зокрема, команда проводить антикорупційні журналістські розслідування та має в доробку IT-інструменти для контролю влади: “Декларації”, “Рінг”, “Посіпаки”, “Посіпаки-2”.

Переглянути

Реєстр корупціонерів

Це портал, де міститься інформація про всіх фізичних та юридичних осіб, які вчинили корупційні правопорушення. Завдяки реєстру можна перевірити наявність даних про певних осіб, а також аналізувати доступні відомості.

Переглянути

POLITDATA

Електронний реєстр звітів політичних партій. Відповідно до українського законодавства всі політичні партії мають бути зареєстровані на порталі й щоквартально звітувати про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

Переглянути

Реєстр декларацій

Це портал, де зібрані декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Переглянути

Контакти
Офіс доброчесності

+38 (044) 200-06-94
м. Київ, бульвар Миколи Міхновського, 28
Підписатися на розсилку