НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
logo
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
Тренуйся

У цьому розділі ми зібрали круті та ефективні антикорупційні інструменти, які можуть знадобитися всім активним громадянам. У декілька кліків ви можете відстежувати фінанси політичних партій і декларації працівників публічної служби та високопосадовців. Також пропонуємо потренуватися й перевірити свої знання та навички з антикорупції. І, звісно, ви дізнаєтеся все про наш проєкт для громадських активістів «Школа доброчесності».А можливо, станете його учасником!

У цьому розділі ви зможете не тільки розширити свою теоретичну базу знань із антикорупції, а ще й навчитися використовувати антикорупційні інструменти на практиці. Також є можливість завдяки участі в різних ініціативах налагодити співпрацю з Національним агентством з питань запобігання корупції та постійно підтримувати зв’язок із експертами.

Школа Доброчесності НАЗК

Це новий формат взаємодії громадянського суспільства та Нацагентства. Учасники наборів мають можливість розібратися в роботі антикорупційному законодавстві, особливостях антикорупційної системи України, отримати поради від експертів НАЗК щодо професійного використання антикорупційних інструментів та ефективної комунікації з органом.

Переглянути

Контакти
Офіс доброчесності

+38 (044) 200-06-94
м. Київ, бульвар Миколи Міхновського, 28
Підписатися на розсилку